Profilstangen

Design svizzer · 127310 · Stritgà

Inscripziun en il register

Numer da registraziun
127310
Numer da la dumonda
2000-00690
Status
Stritgà
Deposit
Deposit multiple, 8 designs
Classas
25-01 Building units and construction elements
Deponà
12-09-2000
Registrà
22-09-2000
Publitgà
13-10-2000
Stritgà
12-09-2015
Motiv
Betg prolungà
Prioritad
SE 17.03.2000
Funtauna
Swissreg

Designs

Design 131577-1

Design 131577-2

Design 131577-3

Design 131577-4

Design 131577-5

Design 131577-6

Design 131577-7

Design 131577-8

Istorgia

Quai che l’Institut federal da la proprietad intellectuala ha publitgà davart quest titel, il pli nov l’emprim.

  1. 31-03-2016

    Stritgà, taxa betg pajada

    Published in Swissreg on 31.03.2016

  2. 31-08-2010

    Prolungà

    Published in Swissreg on 31.08.2010

  3. 15-09-2005

    Prolungà

    Published in the mod. dép. Nr. 17 of 2005

  4. 13-10-2000

    Registrà

    Published in PIDTJ No 19 in 2000

Partidas

Il register numna mintga partida cun num ed adressa. In possessur u in represchentant vegn collià cun in’organisaziun, sch’exact ina unitad giuridica dal register da commerzi porta ses num; la via d’ina partida betg enconuschida uschia na vegn betg mussada qua.