Profilstangen
Design svizzer · 127310 · Stritgà
Inscripziun en il register
- Numer da registraziun
- 127310
- Numer da la dumonda
- 2000-00690
- Status
- Stritgà
- Deposit
- Deposit multiple, 8 designs
- Classas
- 25-01 Building units and construction elements
- Deponà
- 12-09-2000
- Registrà
- 22-09-2000
- Publitgà
- 13-10-2000
- Stritgà
- 12-09-2015
- Motiv
- Betg prolungà
- Prioritad
- SE 17.03.2000
- Funtauna
- Swissreg
Designs
Design 131577-1
Design 131577-2
Design 131577-3
Design 131577-4
Design 131577-5
Design 131577-6
Design 131577-7
Design 131577-8
Istorgia
Quai che l’Institut federal da la proprietad intellectuala ha publitgà davart quest titel, il pli nov l’emprim.
- 31-03-2016
Stritgà, taxa betg pajada
Published in Swissreg on 31.03.2016
- 31-08-2010
Prolungà
Published in Swissreg on 31.08.2010
- 15-09-2005
Prolungà
Published in the mod. dép. Nr. 17 of 2005
- 13-10-2000
Registrà
Published in PIDTJ No 19 in 2000
Partidas
Represchentant
Il register numna mintga partida cun num ed adressa. In possessur u in represchentant vegn collià cun in’organisaziun, sch’exact ina unitad giuridica dal register da commerzi porta ses num; la via d’ina partida betg enconuschida uschia na vegn betg mussada qua.