Ringe
Design svizzer · 131291 · En vigur
Inscripziun en il register
- Numer da registraziun
- 131291
- Numer da la dumonda
- 2004-01132
- Status
- En vigur
- Deposit
- Deposit multiple, 69 designs
- Classas
- 11-01 Articles of adornment
- Deponà
- 24-12-2004
- Registrà
- 25-01-2005
- Publitgà
- 31-07-2007
- Protegì fin ils
- 24-12-2029
- Prolungabel fin ils
- 24-12-2029
- Lingua da la procedura
- tudestg
- Funtauna
- Swissreg
Designs
Design 62-52290
Design 71-26290
Design 62-52300
Design 71-26300
Design 62-52310
Design 71-26310
Design 62-52360
Design 71-26360
Design 62-52390
Design 71-26390
Design 62-52400
Design 71-26400
Design 71-27280
Design 71-27290
Design 71-27300
Design 71-27310
Design 71-27330
Design 71-82000
Design 71-27000
Design 71-82010
Design 71-27010
Design 71-82020
Design 71-27020
Design 71-82030
Design 71-27030
Design 71-82040
Design 71-27040
Design 71-82050
Design 71-27050
Design 71-82060
Design 71-27060
Design 71-82070
Design 71-27070
Design 71-82080
Design 71-27080
Design 71-82090
Design 71-27090
Design 71-82100
Design 71-27100
Design 71-82110
Istorgia
Quai che l’Institut federal da la proprietad intellectuala ha publitgà davart quest titel, il pli nov l’emprim.
- 24-06-2025
Prolungà
- Objects filed
- Reference number
- 62-52290 → 62-52290
- Expiry date
- 24.12.2024 → 24.12.2029
Published in Swissreg on 24.06.2025
- 04-03-2025
Transferì
- Owner
- Furrer-Jacot AG, Mühlentalstrasse 86, 8200 Schaffhausen → Herbert Giloy & Söhne GmbH & Co. KG, Max-Planck-Strasse 16-18, 55743 Idar-Oberstein, Germany
- Representative
- R.A. Egli & Co, Patentanwälte, Baarerstrasse 14, 6300 Zug
Published in Swissreg on 04.03.2025
- 22-09-2021
Adressa dal possessur midada
- Owner
- Furrer-Jacot AG, Feldstrasse 30, 8201 Schaffhausen → Furrer-Jacot AG, Goldschmiedstrasse 2, 8201 Schaffhausen
Published in Swissreg on 22.09.2021
- 22-09-2021
Adressa dal possessur midada
- Owner
- Furrer-Jacot AG, Goldschmiedstrasse 2, 8201 Schaffhausen → Furrer-Jacot AG, Mühlentalstrasse 86, 8200 Schaffhausen
Published in Swissreg on 22.09.2021
- 15-01-2020
Prolungà
Published in Swissreg on 15.01.2020
- 31-12-2014
Prolungà
Published in Swissreg on 31.12.2014
- 13-11-2009
Prolungà
Published in Swissreg on 13.11.2009
- 31-07-2007
Registrà
Published in the mod. dép. Nr. 14 of 2007
Partidas
Represchentant
Designer
Il register numna mintga partida cun num ed adressa. In possessur u in represchentant vegn collià cun in’organisaziun, sch’exact ina unitad giuridica dal register da commerzi porta ses num; la via d’ina partida betg enconuschida uschia na vegn betg mussada qua.