Sportschuhe

Design svizzer · 133973 · Stritgà

Designs

Design M13350-01

Design M13350-02

Design M13350-03

Design M13350-04

Design M13350-05

Design M13350-06

Design M13350-07

Design M13350-08

Design M13350-09

Design M13350-10

Design M13350-11

Design M13350-12

Design M13350-13

Inscripziun en il register

Numer da registraziun
133973
Numer da la dumonda
2007-00457
Status
Stritgà
Deposit
Deposit multiple, 13 designs
Classas
02-04 Clothing and haberdashery
Deponà
16-05-2007
Registrà
05-07-2007
Publitgà
31-07-2007
Stritgà
09-12-2022
Motiv
Betg prolungà
Prioritad
EM 000624192 17.11.2006
Funtauna
Swissreg

Istorgia

Quai che l’Institut federal da la proprietad intellectuala ha publitgà davart quest titel, il pli nov l’emprim.

  1. 09-12-2022

    Stritgà, taxa betg pajada

    Published in Swissreg on 09.12.2022

  2. 15-05-2017

    Prolungà

    Published in Swissreg on 15.05.2017

  3. 31-05-2012

    Prolungà

    Published in Swissreg on 31.05.2012

  4. 31-07-2007

    Registrà

    Published in the mod. dép. Nr. 14 of 2007

Partidas

Il register numna mintga partida cun num ed adressa. In possessur u in represchentant vegn collià cun in’organisaziun, sch’exact ina unitad giuridica dal register da commerzi porta ses num; la via d’ina partida betg enconuschida uschia na vegn betg mussada qua.