Sportschuhe
Design svizzer · 133973 · Stritgà
Designs
Design M13350-01
Design M13350-02
Design M13350-03
Design M13350-04
Design M13350-05
Design M13350-06
Design M13350-07
Design M13350-08
Design M13350-09
Design M13350-10
Design M13350-11
Design M13350-12
Design M13350-13
Inscripziun en il register
- Numer da registraziun
- 133973
- Numer da la dumonda
- 2007-00457
- Status
- Stritgà
- Deposit
- Deposit multiple, 13 designs
- Classas
- 02-04 Clothing and haberdashery
- Deponà
- 16-05-2007
- Registrà
- 05-07-2007
- Publitgà
- 31-07-2007
- Stritgà
- 09-12-2022
- Motiv
- Betg prolungà
- Prioritad
- EM 000624192 17.11.2006
- Funtauna
- Swissreg
Istorgia
Quai che l’Institut federal da la proprietad intellectuala ha publitgà davart quest titel, il pli nov l’emprim.
- 09-12-2022
Stritgà, taxa betg pajada
Published in Swissreg on 09.12.2022
- 15-05-2017
Prolungà
Published in Swissreg on 15.05.2017
- 31-05-2012
Prolungà
Published in Swissreg on 31.05.2012
- 31-07-2007
Registrà
Published in the mod. dép. Nr. 14 of 2007
Partidas
Represchentant
Il register numna mintga partida cun num ed adressa. In possessur u in represchentant vegn collià cun in’organisaziun, sch’exact ina unitad giuridica dal register da commerzi porta ses num; la via d’ina partida betg enconuschida uschia na vegn betg mussada qua.