Ringe
Design svizzer · 138595 · En vigur
Inscripziun en il register
- Numer da registraziun
- 138595
- Numer da la dumonda
- 2012-00007
- Status
- En vigur
- Deposit
- Deposit multiple, 27 designs
- Classas
- 11-01 Articles of adornment
- Deponà
- 03-01-2012
- Registrà
- 27-02-2012
- Publitgà
- 29-02-2012
- Protegì fin ils
- 03-01-2027
- Prolungabel fin ils
- 03-01-2037
- Lingua da la procedura
- tudestg
- Funtauna
- Swissreg
Designs
Design 71-29040
Design 71-29050
Design 71-29060
Design 71-29070
Design 71-29080
Design 71-29090
Design 71-29100
Design 71-29120
Design 71-29130
Design 71-29140
Design 71-29150
Design 71-29160
Design 71-29170
Design 71-84040
Design 71-84050
Design 71-84060
Design 71-84070
Design 71-84080
Design 71-84090
Design 71-84100
Design 71-84120
Design 71-84130
Design 71-84140
Design 71-84150
Design 71-84160
Design 71-84170
Design Ring Blumenfassart
Istorgia
Quai che l’Institut federal da la proprietad intellectuala ha publitgà davart quest titel, il pli nov l’emprim.
- 25-04-2024
Transferì
- Owner
- Furrer-Jacot AG, Mühlentalstrasse 86, 8200 Schaffhausen → Herbert Giloy & Söhne GmbH & Co. KG, Max-Planck-Strasse 16-18, 55743 Idar-Oberstein, Germany
- Representative
- R.A. Egli & Co. Patentanwälte, Baarerstrasse 14, 6300 Zug
Published in Swissreg on 25.04.2024
- 14-01-2022
Prolungà
Published in Swissreg on 14.01.2022
- 22-09-2021
Adressa dal possessur midada
- Owner
- Furrer-Jacot AG, Goldschmiedstrasse 2, 8201 Schaffhausen → Furrer-Jacot AG, Mühlentalstrasse 86, 8200 Schaffhausen
Published in Swissreg on 22.09.2021
- 14-07-2017
Prolungà
Published in Swissreg on 14.07.2017
- 29-02-2012
Registrà
Published in Swissreg on 29.02.2012
Partidas
Designer
Il register numna mintga partida cun num ed adressa. In possessur u in represchentant vegn collià cun in’organisaziun, sch’exact ina unitad giuridica dal register da commerzi porta ses num; la via d’ina partida betg enconuschida uschia na vegn betg mussada qua.