Ringe
Design svizzer · 143138 · En vigur
Inscripziun en il register
- Numer da registraziun
- 143138
- Numer da la dumonda
- 2017-00151
- Status
- En vigur
- Deposit
- Deposit multiple, 22 designs
- Classas
- 11-01 Articles of adornment
- Deponà
- 02-03-2017
- Registrà
- 25-04-2017
- Publitgà
- 28-04-2017
- Protegì fin ils
- 02-03-2027
- Prolungabel fin ils
- 02-03-2042
- Prioritad
- WO 21.02.2017
- Lingua da la procedura
- tudestg
- Funtauna
- Swissreg
Designs
Design 7184620
Design 7129620
Design 7184630
Design 7129630
Design 7184640
Design 7129640
Design 7184650
Design 7129650
Design 7184660
Design 7129660
Design 7184670
Design 7129670
Design 7184680
Design 7129680
Design 7184720
Design 7129720
Design 6253220
Design 7132220
Design 6253230
Design 7132230
Design 6253250
Design 7132250
Istorgia
Quai che l’Institut federal da la proprietad intellectuala ha publitgà davart quest titel, il pli nov l’emprim.
- 25-04-2024
Transferì
- Owner
- Furrer-Jacot AG, Mühlentalstrasse 86, 8200 Schaffhausen → Herbert Giloy & Söhne GmbH & Co. KG, Max-Planck-Strasse 16-18, 55743 Idar-Oberstein, Germany
- Representative
- R.A. Egli & Co. Patentanwälte, Baarerstrasse 14, 6300 Zug
Published in Swissreg on 25.04.2024
- 14-04-2022
Prolungà
Published in Swissreg on 14.04.2022
- 28-04-2017
Registrà
Published in Swissreg on 28.04.2017
Partidas
Designer
Il register numna mintga partida cun num ed adressa. In possessur u in represchentant vegn collià cun in’organisaziun, sch’exact ina unitad giuridica dal register da commerzi porta ses num; la via d’ina partida betg enconuschida uschia na vegn betg mussada qua.