Hocker, Sitzbank, Wehrstein,

Design svizzer · 116119 · Stritgà

Designs

Design 1001-2.25.86

Design 1002-2.22.1.86

Design 1003-2.21.1.86

Design 1010-2.22.2.86

Design 1011-2.45.1.87

Design 1012-2.46.1.87

Design 1016-2.47.87

Design 1019-2.48.87

Design 1020-2.48.4.87

Inscripziun en il register

Numer da registraziun
116119
Numer da la dumonda
1987-16119
Status
Stritgà
Deposit
Deposit multiple, 9 designs
Classas
06-01 Furnishing
25-01 Building units and construction elements
Deponà
14-08-1987
Registrà
09-09-1987
Publitgà
30-09-1987
Stritgà
14-08-2007
Motiv
Betg prolungà
Funtauna
Swissreg

Istorgia

Quai che l’Institut federal da la proprietad intellectuala ha publitgà davart quest titel, il pli nov l’emprim.

  1. 14-03-2008

    Stritgà, taxa betg pajada

    Published in the mod. dép. Nr. 5 of 2008

  2. 31-03-2003

    Prolungà

    Published in the mod. dép. Nr. 6 of 2003

  3. 31-03-2003

    Designation

    Designation
    Hocker, Sitzbank, Tisch, Blumentrog, Böschungsstein, Gehwegplatte, Wehrstein, Cheminée, Mehrzweckbehälter, Briefkasten → Hocker, Sitzbank, Wehrstein,

    Published in the mod. dép. Nr. 6 of 2003

  4. 31-10-1997

    Prolungà

    Published in PIDTJ No 20 in 1997

  5. 15-12-1992

    Prolungà

    Published in PIDTJ No 23 in 1992

  6. 30-09-1987

    Registrà

    Published in PIDTJ No 18 in 1987

Partidas

Il register numna mintga partida cun num ed adressa. In possessur u in represchentant vegn collià cun in’organisaziun, sch’exact ina unitad giuridica dal register da commerzi porta ses num; la via d’ina partida betg enconuschida uschia na vegn betg mussada qua.