Hocker, Sitzbank, Wehrstein,
Design svizzer · 116119 · Stritgà
Designs
Design 1001-2.25.86
Design 1002-2.22.1.86
Design 1003-2.21.1.86
Design 1010-2.22.2.86
Design 1011-2.45.1.87
Design 1012-2.46.1.87
Design 1016-2.47.87
Design 1019-2.48.87
Design 1020-2.48.4.87
Inscripziun en il register
- Numer da registraziun
- 116119
- Numer da la dumonda
- 1987-16119
- Status
- Stritgà
- Deposit
- Deposit multiple, 9 designs
- Classas
- 06-01 Furnishing25-01 Building units and construction elements
- Deponà
- 14-08-1987
- Registrà
- 09-09-1987
- Publitgà
- 30-09-1987
- Stritgà
- 14-08-2007
- Motiv
- Betg prolungà
- Funtauna
- Swissreg
Istorgia
Quai che l’Institut federal da la proprietad intellectuala ha publitgà davart quest titel, il pli nov l’emprim.
- 14-03-2008
Stritgà, taxa betg pajada
Published in the mod. dép. Nr. 5 of 2008
- 31-03-2003
Prolungà
Published in the mod. dép. Nr. 6 of 2003
- 31-03-2003
Designation
- Designation
- Hocker, Sitzbank, Tisch, Blumentrog, Böschungsstein, Gehwegplatte, Wehrstein, Cheminée, Mehrzweckbehälter, Briefkasten → Hocker, Sitzbank, Wehrstein,
Published in the mod. dép. Nr. 6 of 2003
- 31-10-1997
Prolungà
Published in PIDTJ No 20 in 1997
- 15-12-1992
Prolungà
Published in PIDTJ No 23 in 1992
- 30-09-1987
Registrà
Published in PIDTJ No 18 in 1987
Partidas
Il register numna mintga partida cun num ed adressa. In possessur u in represchentant vegn collià cun in’organisaziun, sch’exact ina unitad giuridica dal register da commerzi porta ses num; la via d’ina partida betg enconuschida uschia na vegn betg mussada qua.