Ringe
Design svizzer · 129237 · En vigur
Inscripziun en il register
- Numer da registraziun
- 129237
- Numer da la dumonda
- 2002-00872
- Status
- En vigur
- Deposit
- Deposit multiple, 56 designs
- Classas
- 11-01 Articles of adornment
- Deponà
- 13-12-2002
- Registrà
- 27-01-2003
- Publitgà
- 30-06-2005
- Protegì fin ils
- 13-12-2027
- Prolungabel fin ils
- 13-12-2027
- Lingua da la procedura
- tudestg
- Funtauna
- Swissreg
Designs
Design 71-8091N
Design 71-2491N
Design 71-80920
Design 71-24920
Design 71-80930
Design 71-24930
Design 71-80970
Design 71-24970
Design 71-80980
Design 71-24980
Design 71-80990
Design 71-24990
Design 71-81010
Design 71-25010
Design 71-81020
Design 71-25020
Design 71-81030
Design 71-25030
Design 71-81040
Design 71-25040
Design 71-81050
Design 71-25050
Design 71-81060
Design 71-25060
Design 71-81070
Design 71-25070
Design 71-81080
Design 71-25080
Design 71-81090
Design 71-25090
Design 71-81100
Design 71-25100
Design 71-81110
Design 71-25110
Design 71-8112N
Design 71-2512N
Design 71-81130
Design 71-25130
Design 71-81140
Design 71-25140
Istorgia
Quai che l’Institut federal da la proprietad intellectuala ha publitgà davart quest titel, il pli nov l’emprim.
- 25-04-2024
Transferì
- Owner
- Furrer-Jacot AG, Mühlentalstrasse 86, 8200 Schaffhausen → Herbert Giloy & Söhne GmbH & Co. KG, Max-Planck-Strasse 16-18, 55743 Idar-Oberstein, Germany
- Representative
- R.A. Egli & Co. Patentanwälte, Baarerstrasse 14, 6300 Zug
Published in Swissreg on 25.04.2024
- 03-01-2023
Prolungà
Published in Swissreg on 03.01.2023
- 22-09-2021
Adressa dal possessur midada
- Owner
- Furrer-Jacot AG, Feldstrasse 30, 8201 Schaffhausen → Furrer-Jacot AG, Goldschmiedstrasse 2, 8201 Schaffhausen
Published in Swissreg on 22.09.2021
- 22-09-2021
Adressa dal possessur midada
- Owner
- Furrer-Jacot AG, Goldschmiedstrasse 2, 8201 Schaffhausen → Furrer-Jacot AG, Mühlentalstrasse 86, 8200 Schaffhausen
Published in Swissreg on 22.09.2021
- 15-12-2017
Prolungà
Published in Swissreg on 15.12.2017
- 15-10-2012
Prolungà
Published in Swissreg on 15.10.2012
- 15-01-2008
Prolungà
Published in the mod. dép. Nr. 1 of 2008
- 30-06-2005
Registrà
Published in the mod. dép. Nr. 12 of 2005
Partidas
Designer
Il register numna mintga partida cun num ed adressa. In possessur u in represchentant vegn collià cun in’organisaziun, sch’exact ina unitad giuridica dal register da commerzi porta ses num; la via d’ina partida betg enconuschida uschia na vegn betg mussada qua.