Ringe
Design svizzer · 130214 · En vigur
Inscripziun en il register
- Numer da registraziun
- 130214
- Numer da la dumonda
- 2003-00881
- Status
- En vigur
- Deposit
- Deposit multiple, 55 designs
- Classas
- 11-01 Articles of adornment
- Deponà
- 07-11-2003
- Registrà
- 13-01-2004
- Publitgà
- 31-05-2006
- Protegì fin ils
- 07-11-2028
- Prolungabel fin ils
- 07-11-2028
- Lingua da la procedura
- tudestg
- Funtauna
- Swissreg
Designs
Design 71-81500
Design 71-25500
Design 71-81510
Design 71-25510
Design 71-81520
Design 71-25520
Design 71-81530
Design 71-25530
Design 71-81540
Design 71-25540
Design 71-81570
Design 71-25570
Design 71-81580
Design 71-25580
Design 71-81590
Design 71-25590
Design 71-81620
Design 71-25620
Design 71-81630
Design 71-25630
Design 71-81640
Design 71-25640
Design 71-81650
Design 71-25650
Design 71-81660
Design 71-25660
Design 71-81670
Design 71-25670
Design 71-81680
Design 71-25680
Design 71-81690
Design 71-25690
Design 71-81720
Design 71-25720
Design 71-81730
Design 71-25730
Design 71-81740
Design 71-25740
Design 71-81750
Design 71-25750
Istorgia
Quai che l’Institut federal da la proprietad intellectuala ha publitgà davart quest titel, il pli nov l’emprim.
- 25-04-2024
Transferì
- Owner
- Furrer-Jacot AG, Mühlentalstrasse 86, 8200 Schaffhausen → Herbert Giloy & Söhne GmbH & Co. KG, Max-Planck-Strasse 16-18, 55743 Idar-Oberstein, Germany
- Representative
- R.A. Egli & Co. Patentanwälte, Baarerstrasse 14, 6300 Zug
Published in Swissreg on 25.04.2024
- 13-03-2024
Prolungà
Published in Swissreg on 13.03.2024
- 22-09-2021
Adressa dal possessur midada
- Owner
- Furrer-Jacot AG, Feldstrasse 30, 8201 Schaffhausen → Furrer-Jacot AG, Goldschmiedstrasse 2, 8201 Schaffhausen
Published in Swissreg on 22.09.2021
- 22-09-2021
Adressa dal possessur midada
- Owner
- Furrer-Jacot AG, Goldschmiedstrasse 2, 8201 Schaffhausen → Furrer-Jacot AG, Mühlentalstrasse 86, 8200 Schaffhausen
Published in Swissreg on 22.09.2021
- 30-11-2018
Prolungà
Published in Swissreg on 30.11.2018
- 15-11-2013
Prolungà
Published in Swissreg on 15.11.2013
- 31-10-2008
Prolungà
Published in Swissreg on 31.10.2008
- 31-05-2006
Registrà
Published in the mod. dép. Nr. 10 of 2006
Partidas
Designer
Il register numna mintga partida cun num ed adressa. In possessur u in represchentant vegn collià cun in’organisaziun, sch’exact ina unitad giuridica dal register da commerzi porta ses num; la via d’ina partida betg enconuschida uschia na vegn betg mussada qua.