Ringe
Design svizzer · 130777 · En vigur
Inscripziun en il register
- Numer da registraziun
- 130777
- Numer da la dumonda
- 2004-00501
- Status
- En vigur
- Deposit
- Deposit multiple, 96 designs
- Classas
- 11-01 Articles of adornment
- Deponà
- 14-06-2004
- Registrà
- 21-07-2004
- Publitgà
- 31-01-2007
- Protegì fin ils
- 14-06-2029
- Prolungabel fin ils
- 14-06-2029
- Lingua da la procedura
- tudestg
- Funtauna
- Swissreg
Designs
Design 78-60000
Design 78-10000
Design 78-60010
Design 78-10010
Design 78-60020
Design 78-10020
Design 78-60030
Design 78-10030
Design 78-60040
Design 78-10040
Design 78-60050
Design 78-10050
Design 78-60060
Design 78-10060
Design 78-60070
Design 78-10070
Design 78-60080
Design 78-10080
Design 78-60090
Design 78-10090
Design 78-60100
Design 78-10100
Design 78-60110
Design 78-10110
Design 78-60120
Design 78-10120
Design 78-60130
Design 78-10130
Design 78-60140
Design 78-10140
Design 78-60150
Design 78-10150
Design 78-60160
Design 78-10160
Design 78-60170
Design 78-10170
Design 78-60180
Design 78-10180
Design 78-60190
Design 78-10190
Istorgia
Quai che l’Institut federal da la proprietad intellectuala ha publitgà davart quest titel, il pli nov l’emprim.
- 25-04-2024
Transferì
- Owner
- Furrer-Jacot AG, Mühlentalstrasse 86, 8200 Schaffhausen → Herbert Giloy & Söhne GmbH & Co. KG, Max-Planck-Strasse 16-18, 55743 Idar-Oberstein, Germany
- Representative
- R.A. Egli & Co. Patentanwälte, Baarerstrasse 14, 6300 Zug
Published in Swissreg on 25.04.2024
- 05-04-2024
Prolungà
Published in Swissreg on 05.04.2024
- 23-09-2021
Adressa dal possessur midada
- Owner
- Furrer-Jacot AG, Feldstrasse 30, 8201 Schaffhausen → Furrer-Jacot AG, Goldschmiedstrasse 2, 8201 Schaffhausen
Published in Swissreg on 23.09.2021
- 23-09-2021
Adressa dal possessur midada
- Owner
- Furrer-Jacot AG, Goldschmiedstrasse 2, 8201 Schaffhausen → Furrer-Jacot AG, Mühlentalstrasse 86, 8200 Schaffhausen
Published in Swissreg on 23.09.2021
- 14-06-2019
Prolungà
Published in Swissreg on 14.06.2019
- 13-06-2014
Prolungà
Published in Swissreg on 13.06.2014
- 30-06-2009
Prolungà
Published in Swissreg on 30.06.2009
- 31-01-2007
Registrà
Published in the mod. dép. Nr. 2 of 2007
Partidas
Designer
Il register numna mintga partida cun num ed adressa. In possessur u in represchentant vegn collià cun in’organisaziun, sch’exact ina unitad giuridica dal register da commerzi porta ses num; la via d’ina partida betg enconuschida uschia na vegn betg mussada qua.