dessins pour emballages

Design svizzer · 131644 · Stritgà

Designs

Design 2005001

Design 2005002

Design 2005003

Design 2005004

Design 2005005

Design 2005006

Inscripziun en il register

Numer da registraziun
131644
Numer da la dumonda
2005-00243
Status
Stritgà
Deposit
Deposit multiple, 6 designs
Classas
09-05 Packaging and containers
Deponà
15-03-2005
Registrà
12-05-2005
Publitgà
31-05-2005
Stritgà
15-03-2010
Motiv
Betg prolungà
Funtauna
Swissreg

Istorgia

Quai che l’Institut federal da la proprietad intellectuala ha publitgà davart quest titel, il pli nov l’emprim.

  1. 30-09-2010

    Stritgà, taxa betg pajada

    Published in Swissreg on 30.09.2010

  2. 30-01-2009

    Adressa dal possessur midada

    Owner
    PICUS GENEVE S.A., 5, rond-point de Plainpalais, case postale 318, 1211 Genève 4 → PICUS SA, 6, route des Jeunes, 1227 Carouge

    Published in Swissreg on 30.01.2009

  3. 31-05-2005

    Registrà

    Published in the mod. dép. Nr. 10 of 2005

Partidas

Il register numna mintga partida cun num ed adressa. In possessur u in represchentant vegn collià cun in’organisaziun, sch’exact ina unitad giuridica dal register da commerzi porta ses num; la via d’ina partida betg enconuschida uschia na vegn betg mussada qua.