Eiskübel, Eiszange, Salatbesteck, Löffel
Design svizzer · 132416 · Stritgà
Designs
Design M13100-01
Design M13100-02
Design M13100-03
Design M13100-04
Design M13100-05
Design M13100-06
Design M13100-07
Design M13100-08
Design M13100-09
Design M13100-10
Design M13100-11
Design M13100-12
Inscripziun en il register
- Numer da registraziun
- 132416
- Numer da la dumonda
- 2005-01087
- Status
- Stritgà
- Deposit
- Deposit multiple, 12 designs
- Classas
- 07-01 Household goods07-03 Household goods07-06 Household goods
- Deponà
- 20-12-2005
- Registrà
- 23-01-2006
- Publitgà
- 15-02-2006
- Stritgà
- 20-12-2010
- Motiv
- Betg prolungà
- Prioritad
- DK DA 2005 00190 30.06.2005
- Funtauna
- Swissreg
Istorgia
Quai che l’Institut federal da la proprietad intellectuala ha publitgà davart quest titel, il pli nov l’emprim.
- 15-07-2011
Stritgà, taxa betg pajada
Published in Swissreg on 15.07.2011
- 15-02-2006
Registrà
Published in the mod. dép. Nr. 3 of 2006
Partidas
Represchentant
Designer
Il register numna mintga partida cun num ed adressa. In possessur u in represchentant vegn collià cun in’organisaziun, sch’exact ina unitad giuridica dal register da commerzi porta ses num; la via d’ina partida betg enconuschida uschia na vegn betg mussada qua.