Eiskübel, Eiszange, Salatbesteck, Löffel

Design svizzer · 132416 · Stritgà

Designs

Design M13100-01

Design M13100-02

Design M13100-03

Design M13100-04

Design M13100-05

Design M13100-06

Design M13100-07

Design M13100-08

Design M13100-09

Design M13100-10

Design M13100-11

Design M13100-12

Inscripziun en il register

Numer da registraziun
132416
Numer da la dumonda
2005-01087
Status
Stritgà
Deposit
Deposit multiple, 12 designs
Classas
07-01 Household goods
07-03 Household goods
07-06 Household goods
Deponà
20-12-2005
Registrà
23-01-2006
Publitgà
15-02-2006
Stritgà
20-12-2010
Motiv
Betg prolungà
Prioritad
DK DA 2005 00190 30.06.2005
Funtauna
Swissreg

Istorgia

Quai che l’Institut federal da la proprietad intellectuala ha publitgà davart quest titel, il pli nov l’emprim.

  1. 15-07-2011

    Stritgà, taxa betg pajada

    Published in Swissreg on 15.07.2011

  2. 15-02-2006

    Registrà

    Published in the mod. dép. Nr. 3 of 2006

Partidas

Il register numna mintga partida cun num ed adressa. In possessur u in represchentant vegn collià cun in’organisaziun, sch’exact ina unitad giuridica dal register da commerzi porta ses num; la via d’ina partida betg enconuschida uschia na vegn betg mussada qua.