Ringe
Design svizzer · 132524 · En vigur
Inscripziun en il register
- Numer da registraziun
- 132524
- Numer da la dumonda
- 2005-01106
- Status
- En vigur
- Deposit
- Deposit multiple, 52 designs
- Classas
- 11-01 Articles of adornment
- Deponà
- 24-12-2005
- Registrà
- 24-02-2006
- Publitgà
- 15-07-2008
- Protegì fin ils
- 24-12-2030
- Prolungabel fin ils
- 24-12-2030
- Lingua da la procedura
- tudestg
- Funtauna
- Swissreg
Designs
Design 62-52460-1-0
Design 62-52460_DR
Design 62-52460_DR_weiss
Design 62-52470
Design 62-52480
Design 62-52490
Design 62-52500
Design 62-52510
Design 62-52520
Design 62-52530
Design 62-52550
Design 71-23110
Design 71-23780
Design 71-26470
Design 71-26480
Design 71-26490
Design 71-26500
Design 71-26510
Design 71-26520
Design 71-26530
Design 71-26550
Design 71-27350
Design 71-27430
Design 71-27440
Design 71-27450
Design 71-27460
Design 71-27470
Design 71-27480
Design 71-27500
Design 71-27510
Design 71-27520
Design 71-27530
Design 71-27540
Design 71-27550
Design 71-27560
Design 71-27570
Design 71-79110
Design 71-81780
Design 71-82450
Design 71-82460
Istorgia
Quai che l’Institut federal da la proprietad intellectuala ha publitgà davart quest titel, il pli nov l’emprim.
- 09-06-2026
Prolungà
- Objects filed
- Reference number
- 62-52460-1-0 → 62-52460-1-0
- Expiry date
- 24.12.2025 → 24.12.2030
Published in Swissreg on 09.06.2026
- 04-03-2025
Transferì
- Owner
- Furrer-Jacot AG, Mühlentalstrasse 86, 8200 Schaffhausen → Herbert Giloy & Söhne GmbH & Co. KG, Max-Planck-Strasse 16-18, 55743 Idar-Oberstein, Germany
- Representative
- R.A. Egli & Co, Patentanwälte, Baarerstrasse 14, 6300 Zug
Published in Swissreg on 04.03.2025
- 22-09-2021
Adressa dal possessur midada
- Owner
- Furrer-Jacot AG, Feldstrasse 30, 8201 Schaffhausen → Furrer-Jacot AG, Goldschmiedstrasse 2, 8201 Schaffhausen
Published in Swissreg on 22.09.2021
- 22-09-2021
Adressa dal possessur midada
- Owner
- Furrer-Jacot AG, Goldschmiedstrasse 2, 8201 Schaffhausen → Furrer-Jacot AG, Mühlentalstrasse 86, 8200 Schaffhausen
Published in Swissreg on 22.09.2021
- 15-12-2020
Prolungà
Published in Swissreg on 15.12.2020
- 15-01-2016
Prolungà
Published in Swissreg on 15.01.2016
- 15-12-2010
Prolungà
Published in Swissreg on 15.12.2010
- 15-07-2008
Registrà
Published in Swissreg on 15.07.2008
Partidas
Represchentant
Designer
Il register numna mintga partida cun num ed adressa. In possessur u in represchentant vegn collià cun in’organisaziun, sch’exact ina unitad giuridica dal register da commerzi porta ses num; la via d’ina partida betg enconuschida uschia na vegn betg mussada qua.