Polstermöbel

Design svizzer · 134541 · Stritgà

Designs

Design 300631-1

Design 300631-2

Design 300631-3

Design 300631-4

Design 300631-5

Design 300631-6

Inscripziun en il register

Numer da registraziun
134541
Numer da la dumonda
2007-01059
Status
Stritgà
Deposit
Deposit multiple, 6 designs
Classas
06-01 Furnishing
Deponà
19-11-2007
Registrà
19-12-2007
Publitgà
15-01-2008
Stritgà
19-11-2012
Motiv
Betg prolungà
Prioritad
EM 000754890-0001 10.07.2007
Funtauna
Swissreg

Istorgia

Quai che l’Institut federal da la proprietad intellectuala ha publitgà davart quest titel, il pli nov l’emprim.

  1. 14-06-2013

    Stritgà, taxa betg pajada

    Published in Swissreg on 14.06.2013

  2. 15-01-2008

    Registrà

    Published in the mod. dép. Nr. 1 of 2008

Partidas

Il register numna mintga partida cun num ed adressa. In possessur u in represchentant vegn collià cun in’organisaziun, sch’exact ina unitad giuridica dal register da commerzi porta ses num; la via d’ina partida betg enconuschida uschia na vegn betg mussada qua.