Ringe
Design svizzer · 135378 · En vigur
Inscripziun en il register
- Numer da registraziun
- 135378
- Numer da la dumonda
- 2008-00667
- Status
- En vigur
- Deposit
- Deposit multiple, 45 designs
- Classas
- 11-01 Articles of adornment
- Deponà
- 21-07-2008
- Registrà
- 25-09-2008
- Publitgà
- 30-09-2008
- Protegì fin ils
- 21-07-2028
- Prolungabel fin ils
- 21-07-2033
- Lingua da la procedura
- tudestg
- Funtauna
- Swissreg
Designs
Design 61-52600
Design 62-52570
Design 62-52580
Design 62-52590
Design 62-52610
Design 62-52620
Design 71-26570
Design 71-26580
Design 71-26590
Design 71-26600
Design 71-26610
Design 71-26620
Design 71-27690
Design 71-27700
Design 71-27710
Design 71-27720
Design 71-27730
Design 71-27735
Design 71-27740
Design 71-27750
Design 71-27760
Design 71-27770
Design 71-27780
Design 71-27790
Design 71-27800
Design 71-27810
Design 71-27820
Design 71-27830
Design 71-27840
Design 71-27850
Design 71-27880
Design 71-82690
Design 71-82740
Design 71-82750
Design 71-82760
Design 71-82770
Design 71-82780
Design 71-82790
Design 71-82800
Design 71-82810
Istorgia
Quai che l’Institut federal da la proprietad intellectuala ha publitgà davart quest titel, il pli nov l’emprim.
- 25-04-2024
Transferì
- Owner
- Furrer-Jacot AG, Mühlentalstrasse 86, 8200 Schaffhausen → Herbert Giloy & Söhne GmbH & Co. KG, Max-Planck-Strasse 16-18, 55743 Idar-Oberstein, Germany
- Representative
- R.A. Egli & Co. Patentanwälte, Baarerstrasse 14, 6300 Zug
Published in Swissreg on 25.04.2024
- 12-03-2024
Prolungà
Published in Swissreg on 12.03.2024
- 08-03-2024
Cuntinuaziun da la procedura dumandada
Published in Swissreg on 08.03.2024
- 14-02-2024
Stritgà, taxa betg pajada
Published in Swissreg on 14.02.2024
- 22-09-2021
Adressa dal possessur midada
- Owner
- Furrer-Jacot AG, Feldstrasse 30, 8201 Schaffhausen → Furrer-Jacot AG, Goldschmiedstrasse 2, 8201 Schaffhausen
Published in Swissreg on 22.09.2021
- 22-09-2021
Adressa dal possessur midada
- Owner
- Furrer-Jacot AG, Goldschmiedstrasse 2, 8201 Schaffhausen → Furrer-Jacot AG, Mühlentalstrasse 86, 8200 Schaffhausen
Published in Swissreg on 22.09.2021
- 13-07-2018
Prolungà
Published in Swissreg on 13.07.2018
- 14-06-2013
Prolungà
Published in Swissreg on 14.06.2013
1 endataziun pli veglia
- 30-09-2008
Registrà
Published in Swissreg on 30.09.2008
Partidas
Designer
Il register numna mintga partida cun num ed adressa. In possessur u in represchentant vegn collià cun in’organisaziun, sch’exact ina unitad giuridica dal register da commerzi porta ses num; la via d’ina partida betg enconuschida uschia na vegn betg mussada qua.