Ringe
Design svizzer · 135379 · En vigur
Inscripziun en il register
- Numer da registraziun
- 135379
- Numer da la dumonda
- 2008-00668
- Status
- En vigur
- Deposit
- Deposit multiple, 78 designs
- Classas
- 11-01 Articles of adornment
- Deponà
- 21-07-2008
- Registrà
- 25-09-2008
- Publitgà
- 30-09-2008
- Protegì fin ils
- 21-07-2028
- Prolungabel fin ils
- 21-07-2033
- Lingua da la procedura
- tudestg
- Funtauna
- Swissreg
Designs
Design 71-26670
Design 71-26680
Design 71-27520
Design 71-27920
Design 71-27930
Design 71-27940
Design 71-27950
Design 71-27960
Design 71-27970
Design 71-27980
Design 71-27990
Design 71-28000
Design 71-28010
Design 71-28020
Design 71-28030
Design 71-28040
Design 71-28050
Design 71-28060
Design 71-28090
Design 71-28100
Design 71-28110
Design 71-28120
Design 71-28130
Design 71-28140
Design 71-28150
Design 71-28160
Design 71-28170
Design 71-82390
Design 71-82400
Design 71-82410
Design 71-82920
Design 71-82930
Design 71-82940
Design 71-82950
Design 71-82960
Design 71-82970
Design 71-82980
Design 71-82990
Design 71-83000
Design 71-83010
Istorgia
Quai che l’Institut federal da la proprietad intellectuala ha publitgà davart quest titel, il pli nov l’emprim.
- 25-04-2024
Transferì
- Owner
- Furrer-Jacot AG, Mühlentalstrasse 86, 8200 Schaffhausen → Herbert Giloy & Söhne GmbH & Co. KG, Max-Planck-Strasse 16-18, 55743 Idar-Oberstein, Germany
- Representative
- R.A. Egli & Co. Patentanwälte, Baarerstrasse 14, 6300 Zug
Published in Swissreg on 25.04.2024
- 12-03-2024
Prolungà
Published in Swissreg on 12.03.2024
- 08-03-2024
Cuntinuaziun da la procedura dumandada
Published in Swissreg on 08.03.2024
- 14-02-2024
Stritgà, taxa betg pajada
Published in Swissreg on 14.02.2024
- 22-09-2021
Adressa dal possessur midada
- Owner
- Furrer-Jacot AG, Feldstrasse 30, 8201 Schaffhausen → Furrer-Jacot AG, Goldschmiedstrasse 2, 8201 Schaffhausen
Published in Swissreg on 22.09.2021
- 22-09-2021
Adressa dal possessur midada
- Owner
- Furrer-Jacot AG, Goldschmiedstrasse 2, 8201 Schaffhausen → Furrer-Jacot AG, Mühlentalstrasse 86, 8200 Schaffhausen
Published in Swissreg on 22.09.2021
- 13-07-2018
Prolungà
Published in Swissreg on 13.07.2018
- 14-06-2013
Prolungà
Published in Swissreg on 14.06.2013
1 endataziun pli veglia
- 30-09-2008
Registrà
Published in Swissreg on 30.09.2008
Partidas
Designer
Il register numna mintga partida cun num ed adressa. In possessur u in represchentant vegn collià cun in’organisaziun, sch’exact ina unitad giuridica dal register da commerzi porta ses num; la via d’ina partida betg enconuschida uschia na vegn betg mussada qua.