Ringe
Design svizzer · 135380 · En vigur
Inscripziun en il register
- Numer da registraziun
- 135380
- Numer da la dumonda
- 2008-00672
- Status
- En vigur
- Deposit
- Deposit multiple, 32 designs
- Classas
- 11-01 Articles of adornment
- Deponà
- 21-07-2008
- Registrà
- 25-09-2008
- Publitgà
- 30-09-2008
- Protegì fin ils
- 21-07-2028
- Prolungabel fin ils
- 21-07-2033
- Lingua da la procedura
- tudestg
- Funtauna
- Swissreg
Designs
Design 78-28180
Design 78-28190
Design 78-28200
Design 78-28210
Design 78-28220
Design 78-28230
Design 78-28240
Design 78-28250
Design 78-28260
Design 78-28270
Design 78-28280
Design 78-28290
Design 78-83180
Design 78-83190
Design 78-83200
Design 78-83210
Design 78-83220
Design 78-83230
Design 78-83240
Design 78-83250
Design 78-83260
Design 78-83270
Design 78-83280
Design 78-83290
Design 71-26840
Design 71-26850
Design 71-26860
Design 71-26870
Design 62-52840
Design 62-52850
Design 62-52860
Design 62-52870
Istorgia
Quai che l’Institut federal da la proprietad intellectuala ha publitgà davart quest titel, il pli nov l’emprim.
- 25-04-2024
Transferì
- Owner
- Furrer-Jacot AG, Mühlentalstrasse 86, 8200 Schaffhausen → Herbert Giloy & Söhne GmbH & Co. KG, Max-Planck-Strasse 16-18, 55743 Idar-Oberstein, Germany
- Representative
- R.A. Egli & Co. Patentanwälte, Baarerstrasse 14, 6300 Zug
Published in Swissreg on 25.04.2024
- 12-03-2024
Prolungà
Published in Swissreg on 12.03.2024
- 08-03-2024
Cuntinuaziun da la procedura dumandada
Published in Swissreg on 08.03.2024
- 14-02-2024
Stritgà, taxa betg pajada
Published in Swissreg on 14.02.2024
- 22-09-2021
Adressa dal possessur midada
- Owner
- Furrer-Jacot AG, Feldstrasse 30, 8201 Schaffhausen → Furrer-Jacot AG, Goldschmiedstrasse 2, 8201 Schaffhausen
Published in Swissreg on 22.09.2021
- 22-09-2021
Adressa dal possessur midada
- Owner
- Furrer-Jacot AG, Goldschmiedstrasse 2, 8201 Schaffhausen → Furrer-Jacot AG, Mühlentalstrasse 86, 8200 Schaffhausen
Published in Swissreg on 22.09.2021
- 13-07-2018
Prolungà
Published in Swissreg on 13.07.2018
- 14-06-2013
Prolungà
Published in Swissreg on 14.06.2013
1 endataziun pli veglia
- 30-09-2008
Registrà
Published in Swissreg on 30.09.2008
Partidas
Designer
Il register numna mintga partida cun num ed adressa. In possessur u in represchentant vegn collià cun in’organisaziun, sch’exact ina unitad giuridica dal register da commerzi porta ses num; la via d’ina partida betg enconuschida uschia na vegn betg mussada qua.