Ringe
Design svizzer · 136056 · En vigur
Inscripziun en il register
- Numer da registraziun
- 136056
- Numer da la dumonda
- 2009-00308
- Status
- En vigur
- Deposit
- Deposit multiple, 72 designs
- Classas
- 11-01 Articles of adornment
- Deponà
- 16-04-2009
- Registrà
- 10-06-2009
- Publitgà
- 15-06-2009
- Protegì fin ils
- 16-04-2029
- Prolungabel fin ils
- 16-04-2034
- Lingua da la procedura
- tudestg
- Funtauna
- Swissreg
Designs
Design 61-52890
Design 61-52900
Design 61-52910
Design 62-52840
Design 62-52850
Design 62-52860
Design 62-52870
Design 71-26840
Design 71-26850
Design 71-26860
Design 71-26870
Design 71-26890
Design 71-26900
Design 71-26910
Design 71-28180
Design 71-28190
Design 71-28200
Design 71-28210
Design 71-28220
Design 71-28230
Design 71-28240
Design 71-28250
Design 71-28260
Design 71-28270
Design 71-28280
Design 71-28290
Design 71-28300
Design 71-28320
Design 71-28330
Design 71-28350
Design 71-28360
Design 71-83180
Design 71-83190
Design 71-83200
Design 71-83210
Design 71-83220
Design 71-83230
Design 71-83240
Design 71-83250
Design 71-83260
Istorgia
Quai che l’Institut federal da la proprietad intellectuala ha publitgà davart quest titel, il pli nov l’emprim.
- 25-04-2024
Transferì
- Owner
- Furrer-Jacot AG, Mühlentalstrasse 86, 8200 Schaffhausen → Herbert Giloy & Söhne GmbH & Co. KG, Max-Planck-Strasse 16-18, 55743 Idar-Oberstein, Germany
- Representative
- R.A. Egli & Co. Patentanwälte, Baarerstrasse 14, 6300 Zug
Published in Swissreg on 25.04.2024
- 05-04-2024
Prolungà
Published in Swissreg on 05.04.2024
- 22-09-2021
Adressa dal possessur midada
- Owner
- Furrer-Jacot AG, Goldschmiedstrasse 2, 8201 Schaffhausen → Furrer-Jacot AG, Mühlentalstrasse 86, 8200 Schaffhausen
Published in Swissreg on 22.09.2021
- 15-04-2019
Prolungà
Published in Swissreg on 15.04.2019
- 15-04-2014
Prolungà
Published in Swissreg on 15.04.2014
- 15-06-2009
Registrà
Published in Swissreg on 15.06.2009
Partidas
Designer
Il register numna mintga partida cun num ed adressa. In possessur u in represchentant vegn collià cun in’organisaziun, sch’exact ina unitad giuridica dal register da commerzi porta ses num; la via d’ina partida betg enconuschida uschia na vegn betg mussada qua.