Ringe
Design svizzer · 137723 · En vigur
Inscripziun en il register
- Numer da registraziun
- 137723
- Numer da la dumonda
- 2011-00061
- Status
- En vigur
- Deposit
- Deposit multiple, 39 designs
- Classas
- 11-01 Articles of adornment
- Deponà
- 21-12-2010
- Registrà
- 28-03-2011
- Publitgà
- 31-03-2011
- Protegì fin ils
- 21-12-2030
- Prolungabel fin ils
- 21-12-2035
- Lingua da la procedura
- tudestg
- Funtauna
- Swissreg
Designs
Design 61-52950
Design 61-52970
Design 62-52940
Design 62-52960
Design 62-52980
Design 62-52990
Design 62-53000
Design 71-26940
Design 71-26950
Design 71-26960
Design 71-26970
Design 71-26980
Design 71-26990
Design 71-28790
Design 71-28810
Design 71-28820
Design 71-28830
Design 71-28840
Design 71-28860
Design 71-28870
Design 71-28880
Design 71-28890
Design 71-28900
Design 71-28910
Design 71-28920
Design 71-29000
Design 71-83790
Design 71-83810
Design 71-83820
Design 71-83830
Design 71-83840
Design 71-83860
Design 71-83880
Design 71-83890
Design 71-83900
Design 71-83910
Design 71-83920
Design 71-83870
Design Solitair_01
Istorgia
Quai che l’Institut federal da la proprietad intellectuala ha publitgà davart quest titel, il pli nov l’emprim.
- 23-12-2025
Prolungà
- Objects filed
- Reference number
- 61-52950 → 61-52950
- Expiry date
- 21.12.2025 → 21.12.2030
Published in Swissreg on 23.12.2025
- 04-03-2025
Transferì
- Owner
- Furrer-Jacot AG, Mühlentalstrasse 86, 8200 Schaffhausen → Herbert Giloy & Söhne GmbH & Co. KG, Max-Planck-Strasse 16-18, 55743 Idar-Oberstein, Germany
- Representative
- R.A. Egli & Co, Patentanwälte, Baarerstrasse 14, 6300 Zug
Published in Swissreg on 04.03.2025
- 23-09-2021
Adressa dal possessur midada
- Owner
- Furrer-Jacot AG, Goldschmiedstrasse 2, 8201 Schaffhausen → Furrer-Jacot AG, Mühlentalstrasse 86, 8200 Schaffhausen
Published in Swissreg on 23.09.2021
- 13-11-2020
Prolungà
Published in Swissreg on 13.11.2020
- 15-01-2016
Prolungà
Published in Swissreg on 15.01.2016
- 31-03-2011
Registrà
Published in Swissreg on 31.03.2011
Partidas
Represchentant
Designer
Il register numna mintga partida cun num ed adressa. In possessur u in represchentant vegn collià cun in’organisaziun, sch’exact ina unitad giuridica dal register da commerzi porta ses num; la via d’ina partida betg enconuschida uschia na vegn betg mussada qua.