Ringe
Design svizzer · 139679 · En vigur
Inscripziun en il register
- Numer da registraziun
- 139679
- Numer da la dumonda
- 2013-00151
- Status
- En vigur
- Deposit
- Deposit multiple, 18 designs
- Classas
- 11-01 Articles of adornment
- Deponà
- 12-02-2013
- Registrà
- 11-04-2013
- Publitgà
- 15-04-2013
- Protegì fin ils
- 12-02-2028
- Prolungabel fin ils
- 12-02-2038
- Lingua da la procedura
- tudestg
- Funtauna
- Swissreg
Designs
Design 61-53030
Design 61-53040
Design 71-29260
Design 71-29270
Design 71-29280
Design 71-29290
Design 71-29300
Design 71-29310
Design 71-29320
Design 71-32030
Design 71-32040
Design 71-84260
Design 71-84270
Design 71-84280
Design 71-84290
Design 71-84300
Design 71-84310
Design 71-84320
Istorgia
Quai che l’Institut federal da la proprietad intellectuala ha publitgà davart quest titel, il pli nov l’emprim.
- 25-04-2024
Transferì
- Owner
- Furrer-Jacot AG, Mühlentalstrasse 86, 8200 Schaffhausen → Herbert Giloy & Söhne GmbH & Co. KG, Max-Planck-Strasse 16-18, 55743 Idar-Oberstein, Germany
- Representative
- R.A. Egli & Co. Patentanwälte, Baarerstrasse 14, 6300 Zug
Published in Swissreg on 25.04.2024
- 13-02-2023
Prolungà
Published in Swissreg on 13.02.2023
- 23-09-2021
Adressa dal possessur midada
- Owner
- Furrer-Jacot AG, Goldschmiedstrasse 2, 8201 Schaffhausen → Furrer-Jacot AG, Mühlentalstrasse 86, 8200 Schaffhausen
Published in Swissreg on 23.09.2021
- 29-03-2018
Prolungà
Published in Swissreg on 29.03.2018
- 15-04-2013
Registrà
Published in Swissreg on 15.04.2013
Partidas
Designer
Il register numna mintga partida cun num ed adressa. In possessur u in represchentant vegn collià cun in’organisaziun, sch’exact ina unitad giuridica dal register da commerzi porta ses num; la via d’ina partida betg enconuschida uschia na vegn betg mussada qua.