Ringe
Design svizzer · 140425 · En vigur
Inscripziun en il register
- Numer da registraziun
- 140425
- Numer da la dumonda
- 2014-00030
- Status
- En vigur
- Deposit
- Deposit multiple, 16 designs
- Classas
- 11-01 Articles of adornment
- Deponà
- 15-01-2014
- Registrà
- 25-02-2014
- Publitgà
- 28-02-2014
- Protegì fin ils
- 15-01-2029
- Prolungabel fin ils
- 15-01-2039
- Lingua da la procedura
- tudestg
- Funtauna
- Swissreg
Designs
Design 78-83710
Design 78-28710
Design 78-83720
Design 78-28720
Design 78-83730
Design 78-28730
Design 78-83740
Design 78-28740
Design 78-83760
Design 78-28760
Design 78-83770
Design 78-28770
Design 78-83780
Design 78-28780
Design 78-83790
Design 78-28790
Istorgia
Quai che l’Institut federal da la proprietad intellectuala ha publitgà davart quest titel, il pli nov l’emprim.
- 25-04-2024
Transferì
- Owner
- Furrer-Jacot AG, Mühlentalstrasse 86, 8200 Schaffhausen → Herbert Giloy & Söhne GmbH & Co. KG, Max-Planck-Strasse 16-18, 55743 Idar-Oberstein, Germany
- Representative
- R.A. Egli & Co. Patentanwälte, Baarerstrasse 14, 6300 Zug
Published in Swissreg on 25.04.2024
- 13-03-2024
Prolungà
Published in Swissreg on 13.03.2024
- 22-09-2021
Adressa dal possessur midada
- Owner
- Furrer-Jacot AG, Goldschmiedstrasse 2, 8201 Schaffhausen → Furrer-Jacot AG, Mühlentalstrasse 86, 8200 Schaffhausen
Published in Swissreg on 22.09.2021
- 15-08-2019
Prolungà
Published in Swissreg on 15.08.2019
- 28-02-2014
Registrà
Published in Swissreg on 28.02.2014
Partidas
Designer
Il register numna mintga partida cun num ed adressa. In possessur u in represchentant vegn collià cun in’organisaziun, sch’exact ina unitad giuridica dal register da commerzi porta ses num; la via d’ina partida betg enconuschida uschia na vegn betg mussada qua.