Ringe
Design svizzer · 141402 · En vigur
Inscripziun en il register
- Numer da registraziun
- 141402
- Numer da la dumonda
- 2015-00123
- Status
- En vigur
- Deposit
- Deposit multiple, 26 designs
- Classas
- 11-01 Articles of adornment
- Deponà
- 02-04-2015
- Registrà
- 27-04-2015
- Publitgà
- 30-04-2015
- Protegì fin ils
- 02-04-2030
- Prolungabel fin ils
- 02-04-2040
- Lingua da la procedura
- tudestg
- Funtauna
- Swissreg
Designs
Design 62-53150
Design 62-53160
Design 62-53170
Design 62-53180
Design 62-53190
Design 71-29410
Design 71-29430
Design 71-29440
Design 71-29450
Design 71-29470
Design 71-29500
Design 71-32150
Design 71-32160
Design 71-32170
Design 71-32180
Design 71-32190
Design 71-84410
Design 71-84430
Design 71-84440
Design 71-84450
Design 71-84470
Design 71-84500
Design 53-66821
Design 53-66831
Design 53-66841
Design 53-66851
Istorgia
Quai che l’Institut federal da la proprietad intellectuala ha publitgà davart quest titel, il pli nov l’emprim.
- 29-09-2025
Prolungà
- Objects filed
- Reference number
- 62-53150 → 62-53150
- Expiry date
- 02.04.2025 → 02.04.2030
Published in Swissreg on 29.09.2025
- 04-03-2025
Transferì
- Owner
- Furrer-Jacot AG, Mühlentalstrasse 86, 8200 Schaffhausen → Herbert Giloy & Söhne GmbH & Co. KG, Max-Planck-Strasse 16-18, 55743 Idar-Oberstein, Germany
- Representative
- R.A. Egli & Co, Patentanwälte, Baarerstrasse 14, 6300 Zug
Published in Swissreg on 04.03.2025
- 23-09-2021
Adressa dal possessur midada
- Owner
- Furrer-Jacot AG, Goldschmiedstrasse 2, 8201 Schaffhausen → Furrer-Jacot AG, Mühlentalstrasse 86, 8200 Schaffhausen
Published in Swissreg on 23.09.2021
- 13-03-2020
Prolungà
Published in Swissreg on 13.03.2020
- 30-04-2015
Registrà
Published in Swissreg on 30.04.2015
Partidas
Represchentant
Designer
Il register numna mintga partida cun num ed adressa. In possessur u in represchentant vegn collià cun in’organisaziun, sch’exact ina unitad giuridica dal register da commerzi porta ses num; la via d’ina partida betg enconuschida uschia na vegn betg mussada qua.