Textilmuster
Design svizzer · 142939 · En vigur
Inscripziun en il register
- Numer da registraziun
- 142939
- Numer da la dumonda
- 2017-00014
- Status
- En vigur
- Deposit
- Deposit multiple, 14 designs
- Classas
- 05-05 Textiles and sheet material
- Deponà
- 31-12-2016
- Registrà
- 10-02-2017
- Publitgà
- 15-02-2017
- Protegì fin ils
- 31-12-2031
- Prolungabel fin ils
- 31-12-2041
- Lingua da la procedura
- tudestg
- Funtauna
- Swissreg
Designs
Design 4202220
Design 4202222
Design 4202227
Design 4202221
Design 4202224
Design 4202231
Design 4202226
Design 4202219
Design 4202229
Design 4202223
Design 4202230
Design 4202225
Design 6944545
Design 6944544
Istorgia
Quai che l’Institut federal da la proprietad intellectuala ha publitgà davart quest titel, il pli nov l’emprim.
- 01-06-2026
Prolungà
- Objects filed
- Reference number
- 4202220 → 4202220
- Expiry date
- 31.12.2026 → 31.12.2031
Published in Swissreg on 01.06.2026
- 15-02-2024
Adressa dal represchentant midada
- Representative
- MLL Meyerlustenberger Lachenal Froriep AG, Schiffbaustrasse 2, Postfach, 8031 Zürich → MLL Legal AG, Schiffbaustrasse 2, Postfach, 8031 Zürich
Published in Swissreg on 15.02.2024
- 30-11-2021
Prolungà
Published in Swissreg on 30.11.2021
- 03-09-2021
Represchentant inscrit
- Representative
- MLL Meyerlustenberger Lachenal Froriep AG, Schiffbaustrasse 2, Postfach, 8031 Zürich
Published in Swissreg on 03.09.2021
- 15-02-2017
Registrà
Published in Swissreg on 15.02.2017
Partidas
Represchentant
Designer
St. Gallen
Wettingen
Zürich
St. Gallen
Lausanne
Lausanne
Zürich
Basel
La Neuveville
La Neuveville
Cheseaux-sur-Lausanne
Renens
Uster
Uster
Zürich
Il register numna mintga partida cun num ed adressa. In possessur u in represchentant vegn collià cun in’organisaziun, sch’exact ina unitad giuridica dal register da commerzi porta ses num; la via d’ina partida betg enconuschida uschia na vegn betg mussada qua.